קליניקות פרטיות – הינה כל הסיבות לעבור למוקד טלפוני בענן

קליניקות פרטיות הן סוג של עסק, אשר נשען במידה רבה על אינטראקציה, עם לקוחות שונים ומשתנים. עסקים כאלה, מתקשרים מול גורמי חוץ במידה רבה באמצעות הטלפון. אימיילים, רשתות חברתיות ושאר אמצעי תקשורת חדשניים, לא מחליפים זאת ולא נראה שיחליפו בזמן הקרוב. כעת נשאלת השאלה – כיצד נותנים לכך מענה, באופן היעיל ביותר עבורכם? האם יש לכם די נציגי שירות לקבל את כל השיחות הנכנסות? לטפל בכל השיחות היוצאות שדרושות לכם, בכל זמן סביב קמפיינים שיווקיים למשל? מוקד טלפוני בענן, עשוי להיות בדיוק מה שאתם מחפשים, בכדי להשיג התייעלות מרבית בנושאים כאלה ונוספים. מה זה אומר בפועל? כיצד מתחילים להשתמש במוקד כזה? ומהן הסיבות שמצדיקות השקעה בכך? זו היא סקירה קצרה שתבהיר.

מהו מוקד טלפוני בענן?

במונח מוקד טלפוני בענן, אנו מדברים בעצם על שילוב של שני דברים. האחד, הוא IVR או נתב שיחות (Interactive Voice Response) – שירות שמשפר את קבלת השיחות בעסק. השני, הוא שירות חייגן, אשר משפר את הוצאת השיחות מהעסק החוצה, לגורמים שונים. באמצעות מוקד טלפוני בענן של Voicenter למשל, ניתן בצורה כזו לקבל מענה מקיף, לשיחות נכנסות וגם יוצאות. IVR היא מערכת אשר עונה אוטומטית לשיחות נכנסות. היא מאפשרת למתקשר לנתב את עצמו לבד, באמצעות לחיצה על מקשים שונים. זאת, בשיטה הידועה של "למעבר לשלוחה … הקש…”. למעשה, האפשרויות במערכת זו רבות למדי – יותר מיכולת ניתוב פשוטה זו. שירות החייגן משלים זאת, בכך שהוא מייעל הוצאות שיחות לגורמים רבים. החייגן יבצע את ההתקשרות ואת ההמתנה, לכך שהנמען יענה לשיחה. במקרה זה, הוא יחבר את השיחה לנציג השרות שלכם, אשר פנוי באותו רגע.

מה דרוש בכדי להשתמש במוקד כזה?

השירותים מוצעים במודל של שירותי ענן. פירוש הדבר, בין השאר, שנוח, קל וגמיש מאוד להשתמש בהם. הן מבחינת התחלת שימוש, הן מבחינת שינוי אופן או היקף השימוש וגם במצב של הפסקת שימוש. צריכה כשירות ענן, מתבטאת גם בכך שמשלמים רק לפי היקפי הצריכה ומשלמים בתשלום חודשי נוח ונמוך יחסית. חשוב לציין, ששירותי ענן הם כיום טכנולוגיה וותיקה ומאוד בשלה. כך שאין מה לדאוג יותר מדי ממורכבות התהליך.

 

 

הסיבות שמצדיקות השקעה בכך

מדוע זה צריך לעניין אתכם? אלה התועלות העיקריות, שתוכלו להפיק מכך:

  • חסכון במשאבים – צמצום המשאבים הדרושים להוצאת וקבלת שיחות בעסק. במיוחד הצורך בנציגי שירות ובהיקף זמנם של נציגים אלה. מדובר בחסכון מתמשך וקבוע. הוא יהיה גדול במיוחד, ככל שמדובר בפעילויות שדורשות לעתים היקף נציגים גדול מהרגיל.
  • שיפור תהליכים עסקיים – שיפור תהליכים עסקיים שונים, כולל בעזרת היכולת לחבר מערכות שונות לשירותי טלפוניה אלה. דוגמה בולטת לכך, היא חיבור של מערכת ה-CRM. כמו כן, ניתוח המידע שמצטבר במערכת ויכולת לשפר על בסיס זה את הפעילות העסקית, עוד ועוד.
  • מיצוי תועלות עסקיות – בין השאר, מתקבל שיפור של כל פעילות שמתבססת על הוצאת או הכנסת שיחות. למשל קמפיינים שיווקיים או שרות לקוחות.
  • שיפור חוויית הלקוח – הלקוח אשר מתקשר מול העסק טלפונית, יזכה לשירות משופר. תודות לכך, תעלה שביעות הרצון, תתחזק התדמית החיובית, תצמצמו איבוד לקוחות ותרכשו יותר בקלות לקוחות חדשים.
  • מדוע Voicenter? – מדובר בחברה שמתמחה בנושא זה. כמו כן, שני השירותים שהזכרנו, הם חלק משירותי מרכזיה בענן אשר וויסנטר מציעה. כלומר, זו עשויה להיות חבילה אינטגרטיבית רבת עצמה ולא רק שירותים נפרדים בפני עצמם.

לסיכום

מוקד טלפוני בענן, הוא בהחלט אופציה שכדאי מאוד לקליניקות לבחון.

כתבות
נוספות

לימודי משפטים

לימודי משפטים ואפיקי קריירה

עולם המשפטים הוא אחד העולמות המרתקים ביותר מבחינה מקצועית, אקדמית, מחקרית, אנושית ופילוסופית. אף על פי שמדובר על תחום גדול, עמוס ופעיל, ואולי דווקא בזכות

נגישות