עץ הניסים: הכירו את תוסף התזונה שיעשה לכם טוב – מורינגה

מוריגנה מכונפת נחשב לאחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר בעולם, ולא בכדי. למעשה, לא בטוח ששמעתם עליו אבל הוא נחשב בעיני רבים לאחד מהתוספים החשובים ביותר לגוף האדם, וזאת בשל הסגולות הבריאותיות אשר מיוחסות לצמח שגדל בעיקר במזרח, אולם בשנים האחרונות התחילו גם ישראלים רבים להתעניין לגבי מיצוי הזרעים של הצמח, בשל ההשפעות החיוביות כמו גם ההבנה כי מדובר בתוסף בעל חשיבות רבה ליצירה של אורח חיים בריא ומאוזן. כרופאים שרוצים לסייע למטופלים שלכם להתמודד עם בעיות בריאותיות אך גם להפחית את הסיכוי להתפתחות של דלקות ומחלות, זה הזמן להכיר את הכוכב החדש של עולם התוספים – מורינגה.

מורינגה – כל מה שרציתם לדעת

מורינגה הוא צמח שגדל בעיקר בהודו, כאשר בשנים האחרונות שורה ארוכה של מחקרים כולל כאן בישראל מצאו כי לצמח הזה יש תכונות אנטי דלקתי, יעיל לטובת טיפול בחולי סוכרת, חיזוק המערכת החיסונית ואפילו כתחליף חלבון. פרסומים שנערכו ב-15 השנים האחרונות העלו כי לצמח הזה יש ערכים תזונתיים גבוהים, ועל כן הוא נחשב לצמח היבשתי המזין ביותר בעולם. אם אתם תוהים לעצמכם מהי הצריכה היומית המומלצת, אתר טבע בריא עונים על השאלה כמה מורינגה לצרוך ביום ואף מספקים סקירה מרתקת אודות התוסף שזוכה לביקוש אדיר, הן בשל היתרונות הבריאותיים והן בשל ההבנה כי שילוב של תוספי תזונה באורח החיים הוא המפתח לטובת יצירה של איזון גופני ונפשי, שיגיע לידי ביטוי בחיזוק של המערכת החיסונית. יחד עם זאת, צריך לזכור אין מדובר בתוסף שמחליף את הטיפול הקונבנציונלי, אלא רק מספק תמיכה טבעית ואפילו עוצמתית.

אנטיביוטיקה טבעית

אחד מהיתרונות הבולטים של התוסף הזה נובע בעקבות ריכוז גבוה מאוד של הצמח, אשר כאמור נבדק בשורה של מחקרים ונמצא כבעל תכונות אנטי בקטריאליות משמעותיות אשר תורמות לא רק לחיזוק המערכת החיסונית, אלא גם מלחמה בזיהומים כמו למשל פטריות ולדלקות גרון, לצד התמודדות עם צרבת. המיצוי של זרעי הצמח הוא זה שהופך את התוסף הזה לכוכב החדש של עולם תוספי התזונה, ולא בכדי. לאור הביקוש הגבוה, החלו גם חקלאים בישראל לגדל את הצמח ובכך להוביל לפיתוח של תוספי תזונה כחול לבן שנמכרים במחיר מצוין לכל כיס ומאפשרים לכך לנצל את מה שמכונה בעיני רבים כאנטיביוטיקה של הטבע.

 

 

כיצד לבצע בחירה נכונה בתוסף תזונה המכיל מורינגה?

בשביל להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך להוביל למימוש של התכונות החיוביות של הצמח ובהתאם לכך השפעה ישירה על אורח החיים, חשוב מאוד לוודא כי אתם רוכשים את תוסף התזונה דרך חברה מוכרת המשווקת את התוסף באישור של משרד הבריאות. מאחר ותוסף זה מתאים לכל הגילאים, חשוב לבדוק כי הריכוז המופק כתוצאה משימוש בעלים כמו גם זרעים של הצמח הוא הגבוה ביותר, מתוך מטרה לנצל את הערכים התזונתיים הגבוהים בדמות מינרלים, אשלגן, ויטמין B, אומגה 3 ועוד. אם המטופלים שלכם מגיעים לטובת התייעצות, מומלץ לבצע בעבורם בדיקת דם שתעלה על החוסרים התזונתיים ותאפשר לבצע התאמה מדויקת של התוסף הזה לצד תוספים נוספים שהפכו לחלק בלתי נפרד מתמהיל הטיפול במבוגרים שסובלים מבעיות בריאותיות אך גם רוצים ליצור אורח חיים בריא ומאוזן באמצעות חיזוק המערכת החיסונית.

לסיכום

תוסף תזונה מורגינה זוכה לתהודה ציבורית נרחבת בעקבות שורה של מחקרים שמצאו כי מיצוי של הזרעים כמו גם העלים של הצמח עשוי לסייע במגוון רחב של מצבים בריאותיים. לאור הביקוש נמכרים כיום בישראל קפסולות מרוכזות ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על ניצול הערכים התזונתיים הגבוהים המצויים בצמח.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

כתבות
נוספות

שומרים על הגב: טיפים לעבודה ממושכת בישיבה

בעידן המודרני, רבים מהעובדים העבודות מוצאים את עצמם עובדים שעות ארוכות אל מול המחשב, בייחוד לאחר מגפת הקורונה שהובילה לשינויים משמעותיים בשוק העבודה, בעקבות מעבר

רשלנות רפואית בניתוחי חזה

רשלנות רפואית לאחר ניתוח חזה

ניתוח חזה הוא מהנפוצים בעולם הניתוחים כיום. מדי שנה עוברות אלפי נשים ניתוחי חזה על סוגיהם בישראל – הגדלת חזה, הרמת חזה או הקטנת חזה

נגישות