השתלת שיער בטורקיה: מה צריך בשביל להחזיר את הבלורית – וממה כדאי להיזהר?

השתלת שיער בטורקיה

בעוד שאצל גברים קירח נחשב סקסי, אצל נשים המצב יותר בעיתי. מעבר לכך, גברים רבים אינם מוכנים להתחבא מאחורי "התירוץ הסקסי", אלא מבקשים להחזיר את המראה שאפיין אותם בגילאי ה20, פשוט כי מראה של התקרחות משפיע על הביטחון העצמי ויותר מכך – על התדמית הכללית. מכאן שאנשים שמאבדים את השיער פונים לבחון מגוון טיפולים, ופה הם מהר מאוד מגלים שקיימים אינספור תכשירים, אך לצד עלויות גבוהות ותקוות גדולות, לרוב לא מתרחש שיפור משמעותי. עם זאת, ראוי לדעת שאם מוכנים להשקיע, ניתן לעבור השתלת שיער. השתלת שיער באמת עובדת, כמובן כל עוד יודעים להיכן לפנות, ופה אנו מבקשים לדון על השתלת שיער בטורקיה – היעד הפופולארי ביותר בתחום. כל מה שראוי לדעת וכל מה שממנו ראוי להיזהר בנושא מוגש לפניכם כאן.

יעד מועדף ויש לכך סיבה טובה

אז למה דווקא טורקיה, כיצד טורקיה הצליחה להתברג כיעד המועדף על הישראלים עבור השתלת שיער? ובכן התשובה מורכבת מכמה משתנים. ראשית ראוי לציין שטורקיה הצליחה להפוך למעצמה מובילה בתחום, פשוט כי היא הצליחה להוכיח את המקצועיות שלה ומחזיקה בלא מעט מרפאות – למעלה מ300 מרפאות שמרביתן נחשבות מוצלחות. במקביל, מחירי ההשתלה בטורקיה נחשבים זולים, יחסית למחירים שיש בארץ. כמו כן טורקיה מהווה יעד קרוב ואף אטרקטיבי עבור טיולים. מכאן שאין צורך לשלם על כרטיס טיסה יקר וניתן לשלב את הטיפול עם טיול (לפני או אחרי). לאור כל זאת טורקיה נחשבת כאחד היעדים המועדפים בתחום, ועל כך מעידים אינספור ישראלים שניסו וחזרו ארצה מרוצים (ועם הרבה יותר שיער). מדריך מקיף ומפורט על התהליך מחכה לכם כאן ויוכל לעזור לכם להכיר את הנושא לעומק.

רשלנות רפואית בגין השתלת שיער

לצד ההמלצות הרבות, יש לקחת בחשבון שאומנם טורקיה מהווה יעד מרכזי, אך לא כל קליניקה מקומית שעוסקת בהשתלת שיער אכן מהווה יעד כדאי. כבר היו מקרים שאנשים שילמו את מלוא הסכום, טסו עם ציפיות גבוהות ולא רק שהם חזרו ארצה באותו המצב, אלא גם עם נזק רפואי. מכאן שמראש יש להימנע ממצבים שכאלו, אך במקביל יש לדעת שגם אם בחרתם בקליניקה שרבים המליצו עליה, אך חזרתם ארצה עם פגיעה רפואית, הרי שניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית, וכן, רשלנות רפואית ניתן להגיש גם אם הטיפול הוא קוסמטי, ולכך לא חסרים תקדימים.

העדר הסכמה מדעת

מבקשים לדעת האם המקרה שלכם עונה על ההגדרה של רשלנות רפואית? ובכן אם עברתם את התהליך, אך נוצרו מגוון בצקות, צלקות מכוערות, חוסר תחושה בקרקפת וכדומה, וכל אלו אינן תופעות שחולפות בתוך כמה חודשים, הרי שייתכן שיש עילה להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית במהלך השתלת שיער. כמו כן, אם עברתם את התהליך אך מבלי שהגורמים המטפלים עצרו לדון ולהסביר לכם מהם השלבים, הסיכונים האפשריים ותופעות הלוואי, הרי שמדובר בנישה ידועה בתחום הרשלנות הרפואית, נישה שעוסקת בהעדר הסכמה מדעת. כך למשל אם לא יידעו את המטופל מהם סיכוי ההצלחה שההשתלה תתפוס, ובסופו של יום התהליך לא הניב שום תוצאה, למרות שהיה ברור לגוף המטפל שאלו הסיכויים, בהחלט ייתכן שיש עילה להגיש תביעה. כיצד יודעים? מומלץ לערוך מול עו"ד שמתמחה בתחום ייעוץ מקדים.

שנסכם?!

לסיכום נציין שחשוב לבחור במרפאה מוסמכת שתבצע את העבודה, שבאופן כללי אחוזי ההצלחה של השתלת שיער נחשבים טובים וטורקיה אכן מהווה יעד מבטיח וכדאי. עם זאת, אם חוזרים ארצה ויש חשד שרימו אותכם ועקב כך נפגעתם, תמיד שווה לבחון מה ניתן לעשות בנידון.

כתבות
נוספות

מתי נפנה לעורך דין לתביעות קטנות?

  סכסוכים משפטיים יכולים להיות מכריעים, במיוחד כשמדובר בפתרון סכסוכים על סכומי כסף קטנים. למרבה המזל, בתי משפט לתביעות קטנות מספקים הליך פשוט ונגיש לחיפוש

ייעוץ משכנתאות: למה חשוב לעבוד ברישיון?

חשבתם פעם להדריך מישהו באחת ההחלטות הפיננסיות המשמעותיות ביותר בחייו? כיועצי משכנתאות, זו הזכות והאחריות שלכם. כל שיחה שתזמו, כל המלצה שלכם, מעצבת את עתידו

עורך דין דיני עבודה

כיצד אמורים להתנהל פיטורים?

אם בעבר יהיה יכול מעסיק לפנות אל עובד בעסק, בחברה או הארגון ולומר ללא הודעה מוקדמת  לעובד שלו "אתה מפוטר", וזאת ללא מתן סיבות, טענות

נגישות