מטפלים גם בנפש: הכול על קורס nlp

זה עלול לקרות לכולנו – החיים שלנו נמצאים על המסלול הנכון, אנחנו מתפתחים, רוכשים השכלה, מקימים משפחה, בונים קריירה, אבל עדיין נשארים עם התחושה שמשהו לא עובד כמו שצריך. תחושה זו נובעת לא פעם מקשיים שאנחנו חווים, פחדים, אכזבות ומחשבות שליליות, וכל אלה מונעים מאיתנו להרגיש שההצלחה היא מנת חלקנו. לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים זה כלים שיסייעו לנו להגיב לסיטואציות בצורה אחרת כדי לזרוע שינויים בחיינו. כלים כאלה תוכלו לרכוש בקורס NLP וסמכו עלינו שהוא יכול לתרום לכם לא מעט.

NLP – מה זה?

ראשי התיבות של NLP הם Neuro Linguistic Programming, כלומר – ניתוב לשוני פיזיולוגי. המונח מתאר שיטה שמציעה מגוון של טכניקות, כלים ומיומנויות שאמורים לאפשר לכם "לתכנת" את עצמכם מחדש ולסייע בשינוי דפוסים והרגלים כדי להגיע לתוצאות רצויות. השיטה יכולה לקרב אתכם לתת-המודע שלכם, להעניק לכם יכולת להבין את מחשבות שלכם ולייעל את צורת התקשורת הבין-אישית שלכם כדי להעביר מסרים טוב יותר וכדי להשיג מטרות. מידע מלא על קורסי NLP תוכלו לקרוא באתר מייליסט שסקר ודירג עבורכם את הקורסים הכי טובים ומומלצים בתחום.

המיומנויות שרוכשים בקורס NLP

אז מה קורה בפועל בקורס NLP ואילו מיומנויות תוכלו לרכוש בו? קצרה היריעה מלפרט את הנושאים בהם נוגעים במהלך הקורס, והיקף החומר משתנה מקורס לקורס. כיום, קיים בישראל מגוון רחב של קורסי NLP וניתן למצוא קורסים בכל מיני רמות ולכל מטרה, בין אם אתם מעוניינים ללמוד את התחום כדי לטפל באמצעותו ולהעביר אותו הלאה, ובין אם אתם רוצים רק להעשיר את עצמכם בידע ובכלים חדשים. לפיכך, תוכניות לימודים מפורטות תוכלו למצוא במוסד הלימודים אליו תפנו.

עם זאת, תוכניות הלימודים בקורסי NLP עשויות לפתוח בפניכם עולם שלם שיוכל לסייע לכם להכיר את עצמכם ואת הסביבה שלכם טוב יותר. ככלל, הכשרות NLP מאפשרות לכם לרכוש כלים שפתיים, בין אם הם מילוליים ובין אם לאו, לזהות דפוסים והרגלים כדי לדעת גם כיצד להשתחרר מהם, לתקשר עם התת מודע שלכם ולטפל בפוביות. כמו כן, תוכלו לרכוש ידע בכל הנוגע לשפת גוף, העברת מסרים, שיטות הרפיה ונשימה וכמובן לימודי מבוא ל-NLP.

 

 

למה כדאי לכם ללמוד את זה?

זו אולי קלישאה, אבל היא דיי נכונה – קורסי NLP אמורים לסייע לכם להפוך לגרסה טובה יותר של עצמכם, ולעזור לכם להגשים את עצמכם על הצד הטוב ביותר. נוסף לכך, קורסי NLP מסוימים יוכלו להעניק לכם תעודה לאחר שתעמדו בכל דרישות הלימודים, שבאמצעותה תוכלו להשתלב בשוק התעסוקה כבעלי מקצוע מוסמכים. ההסמכה תאפשר לכם לעבוד בין אם כעצמאיים ובין אם כשכירים בתחומי הייעוץ, האימון, הנחיית קבוצות וסדנאות ועוד.

איך תדעו שזה מתאים לכם?

התשובה לשאלה זו טמונה בהרגשה האישית שלכם. לימודי ה-NLP יכולים להתאים לכל מי שמתעניין בעולמות הטיפול האלטרנטיביים ורוצה להעמיק בהם. כמו כן, הלימודים יתאימו לכל מי שכבר עוסק במקצועות הטיפול ובריאות הנפש (כמו פסיכולוגיה, תרפיה באומנות, ייעוץ וכדומה) ומעוניין להיפתח לשיטות טיפול נוספות.

סיכום

לסיכום, קורס NLP הוא דרך מצוינת לאפשר לעצמנו להכיר את עצמנו טוב יותר. השיטה מסייעת לאנשים רבים לפתח את עצמם ולהגיע לשגשוג ולהצלחה לה הם מייחלים בנפש שלווה, תוך כדי התמקדות בשיפור התקשורת הבין אישית והתוך אישית. אם גם אתם מתעניינים ב-NLP, אנחנו ממליצים לכם לחפש אחר קורסים שיכולים להתאים לכם באתר מייליסט.

כתבות
נוספות

רשלנות רפואית

תביעת רשלנות רפואית

אם נגרם לכם נזק בעקבות הליך רפואי או שקיבלתם טיפול שאינו תואם אליכם, סביר להניח שמדובר ברשלנות רפואית. רשלנות זו עשויה להתרחש במגוון תחומי הרפואה

שומרים על הגב: טיפים לעבודה ממושכת בישיבה

בעידן המודרני, רבים מהעובדים העבודות מוצאים את עצמם עובדים שעות ארוכות אל מול המחשב, בייחוד לאחר מגפת הקורונה שהובילה לשינויים משמעותיים בשוק העבודה, בעקבות מעבר

5 טיפים חשובים לבחירת ביטוח סיעודי

5 טיפים חשובים לבחירת ביטוח סיעודי

רבים מאתנו עוד לא שם, אך גם רבים מאתנו מבינים למה הזקנה עשויה להוביל (הזקנה ומגוון מצבים אחרים), ועל כן אנשים צעירים צרכים לחשוב כבר

זה עלול לקרות לכל אחת: מהי צניחת אגן?

צניחת אגן הינה אחת התופעות הרפואיות הנפוצות בקרב נשים לאחר לידה, הגורמת לאי נוחות וכאבים באזור הבטן התחתונה. למה צניחת אגן מתרחשת, ומהם התסמינים להופעתה?

נגישות