כאן בשבילכם בכל רגע בחיים: המרכז הרפואי שערי צדק

המרכז הרפואי שערי צדק נחשב מזה כשנים רבות לאחד מהמרכזים הרפואיים האיכותיים ביותר בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה ארוכה של תגובות אוהדות מצד מטופלים ומטופלות אשר קיבלו טיפול רפואי במסגרת שהות במרכז. כמי שרואים בטיפול בציבור הישראלי כחלק בלתי נפרד משירותי רפואה מתקדמים, תוכלו  להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה לו אתם זקוקים – בהתאמה אישית ועם שימת דגש על ליווי רפואי המתבצע על ידי רופאים ורופאות לצד צוותים רפואיים בעלי ניסיון שנים רבות. מה חשוב  לדעת אודות המרכז הרפואי? כל הפרטים בסקירה הבאה.

המרכז הרפואי שערי צדק – כל מה שצריך לדעת

המרכז הרפואי שערי צדק הוקם בשנת 1902, כאשר ברבות השנים גדל המרכז, כפי שניתן לראות עם למעלה מ-30 מחלקות וכן 70 מחלקות ייעודיות המספקות שירותי רפואה מתקדמים לכלל האוכלוסייה. בין המחלקות הבולטות ניתן למנות בין היתר את מחלקת נשים ויולדות, מחלקת כירורגיה, מערך הלב ועוד.  הצוות הרפואי של המרכז מורכב מאנשי מקצוע הכוללים בין היתר רופאים, אחיות, כוח עזר רפואי ועוד. הליווי הרפואי כמו גם המערך אשר רואה בטיפול כחלק משמעותי מהיכולת להוביל לשיפור שירותי הרפואה לציבור. על כן, המרכז הרפואי שערי צדק נמצא כאן בעבורכם בעבור כל רגע בחיים, בסטנדרט רפואי גבוה ועם שימת דגש על מערך אבחון וטיפול המתבצע באמצעות מכשור מתקדם.

המרכז הרפואי שערי צדק מעניק שירותי רפואה לתושבי ירושלים והסביבה, וזוכה לביקורות מצוינות. באתר הרשמי של המרכז תוכלו לקבל מידע מורחב אודות המחלקות כמו גם הטיפולים המתקדמים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה רפואי אשר מאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם ובני המשפחה מקבלים את הטיפול הרפואי הטוב והאיכותי ביותר, כל זאת כחלק מהבנה כי מדובר במרכז רפואי אשר חרט על דגלו את החדשנות הרפואית, לצד מתן טיפול רפואי איכותי בהתאמה אישית, החל משלב ההגעה ועד לשלב השחרור מהמרכז.

 

 

קמפוס רפואי מקיף

שערי צדק ממוקם כאמור  בעיר ירושלים ולמרגלות הר הרצל, כאשר מדובר בקמפוס רפואי עצום המתרפס על פני שטח של כ-45,000 מטר. בתוך המבנה ההיסטורי פועל מערך רפואי מקיף הכולל את חדרי הניתוח, מחלקות לידה ותינוקות לצד מבנה חדש שבו פועל מערך אשפוז, מרפאות יום ועוד. בנוסף, המרכז הרפואי שערי צדק פועל מתוך מטרה לספק שירותי רפואה דחופים במקרה של טראומה כמו גם לטובת טיפול בחיילי צה"ל, כאשר לאחרונה המרכז הוכרז כמרכז רפואי לנפגעי לוחמה ביולוגית כמו גם כימית. הניסיון ארוך השנים לצד הטיפול המסור הניתן על ידי הצוותים הרפואיים הוא זה שהופך את המרכז הרפואי לבעל משמעות, כאשר לצד הצוות פועל גם כוח עזר המתבצע באמצעות כ-700 מתנדבים אשר מספקים שירותי תמיכה למגוון המחלקות, החל ממחלקת ילדים המתמחה בתחום של רפואת ילדים ועד ליולדות.

לסיכום

שערי צדק הוא מרכז רפואי מוביל אשר מעניק שירותי רפואה מתקדמים לכלל האוכלוסייה, ומשרת מדי יום אלפי מטופלים ומטופלות מכל חתך הגילאים. כמרכז רפואי אשר רואה בטיפול כחלק מהותי משיפור שירותי הרפואה הציבוריים במדינת ישראל, אין ספק כי מדובר במרכז מוביל אשר מתנהל באופן המקצועי והאיכותי ביותר. קבלת פרטים נוספים אודות המחלקות ויחידות הטיפול ניתן לקבל דרך כניסה לאתר הרשמי, ובהתאם לכך להוביל ליצריה של מענה רפואי אשר מעניק לכם את היכולת לדעת כי בכל מקרה רפואי, ניתן יהיה לקבל את המענה לו אתם זקוקים.

כתבות
נוספות

פיצויים וביטוח לאומי לנפגעי פעולות איבה

נפגעי פעולות איבה פיצויים

מדינת ישראל הינה מקום חשוב וחיוני לעם היהודי ולדתות אחרות, אך זוהי גם מדינה המוקפת באויבים רבים ועל אף היותה נקודה קטנה על הגלובוס, עדיין

רילוקיישן

5 טיפים לרילוקיישן מוצלח

אין ספק שמעבר למדינה אחרת יכול להיות מפחיד ומרגש כאחד. צריך לתכנן את תהליך המעבר באופן המיטבי, ולהכין המון דברים מראש. כאשר אתם מתכננים רילוקיישן

נגישות