קידום אתרים לעורכי דין ב5 צעדים

קידום אתרים לעורכי דין

קידום אורגני יכול להיות בין ההשקעות המשתלמות ביותר בעסק שלכם. למעשה, מה שאתם עושים הוא לוקחים את האתר שלכם ו'משביחים' אותו. אתר שמקודם טוב ומופיע בדירוגים גבוהים בתוצאות החיפוש, הוא ממש נכס מניב. הבעיה מתחילה אם אתם נמצאים בתחומים שהם מאד תחרותיים. אחד התחומים הללו הוא עריכת דין. תחום כזה מתאפיין במאבק מתמיד בין האתרים השונים על מיקומים טובים במילות מפתח פופולאריות. במאמר הזה ננסה להבין איך ניתן ליצור יתרון על פני המתחרים בחמישה כללים פשוטים:

כך יוצרים יתרון בתוצאות החיפוש על המתחרים

חשוב לציין שקידום של אתר במקצוע תחרותי מומלץ לעשות בעזרת מומחים בתחום, לרבות מקדמי אתרים שהוכיחו את הצלחתם בקידום אתר לעורכי דין. ניתן לקרוא על תחום הקידום בהרחבה באתר של עידן בן אור, מי שנחשב לאחד ממקדמי האתרים הטובים בארץ. הקריאה תסייע לכם להכיר את התחום על בוריו, ולהבין אילו צעדים יש לנקוט על מנת להוביל את האתר שלכם למיקומים הראשונים בגוגל.

קידום אתרים לעורכי דין

לכל פעולה באתר יש חשיבות

יש לא מעט פעולות שמשפיעות על הקידום האורגני של האתר, החל משינוי כותרת ועד לביצוע תהליך טכני מסוים. הנה כמה דברים שיש לקחת בחשבון:

  1. תכנון ומחקר – כל אתר טוב מתחיל בתכנון של המטרות ומחקר של מילות המפתח שיביא אותנו לשם. מחקר טוב יעזור לכם להעמיד אתר יעיל. יצירה של תכנים בתחום עריכת הדין יכולה להיות לא זולה ולכן נצטרך להיות יעילים וליצור תכנים ממוקדים אותם תכננו מראש.
  2. נראות, סדר וחוויית משתמש – הדבר הראשון שהגולש רואה באתר שלכם הוא מה שייחרט לו בראש עליכם כבעלי מקצוע. אתר שיש לו מבנה הגיוני עוזר גם למצא את הנושאים השונים בקלות ומייצר יותר המרות. תוכלו תמיד להיעזר בבעל מקצוע בכדי לעזור לכם עם זה. בסוף התהליך, תהיו בטוחים שגם גוגל ישים לב לשינוי וידרג אתכם גבוה יותר במיקומים.
  3. סמכות האתר – אחד הנושאים החמים כיום הוא נושא סמכות האתרים. בנושאים חשובים (כפי שגוגל הגדירה אותם) כגון רפואה, כספים, חדשות וכן, גם עריכת דין – יש דגש על סמכות האתר. תוכלו לבסס סמכות על ידי יצירת תכנים מעולים ומקוריים. את התכנים תעלו בשמכם או בשם מי שכתב אותם ובלבד שהוא יהיה בר סמכא בתחום. סמכותיות של אתר מגיעה כמובן גם מהקישורים אליו. ככל שהם מגיעים מאתרים ומאמרים סמכותיים יותר, כך המיקום שלו יעלה.
  4. קישורים איכותיים – אז נכון, כל אתר צריך קישורים טובים אבל כדי להצליח אתם צריכים קישורים מצויינים. אנחנו מדברים על קישורים שמגיעים מכתבות בפורטלים המרכזיים, באוניברסיטאות, באתרים ממשלתיים או בערוצי התקשורת השונים. אם יש לכם את האפשרות להופיע או לפרסם באחד המקומות הללו, הקישור משם לאתר שלכם יעזור לו מאד. אם אתם נותנים הרצאות למשל, תוכלו לקשר לחומר עזר שמצוי באתר שלכם ישירות מהמוסד האקדמאי בו אתם מרצים.
  5. תוכן ועדכונים – דאגו שהתוכן שלכם מתעדכן ומגיב למה שנעשה בתחום. המדינה סוערת בעקבות משפט מסויים? תכתבו על זה את דעתכם המלומדת והעניקו לגולשים את כל המידע הנחוץ להם.

לסיכום נאמר כך – כל קידום אתר ובפרט אתר של נושא חשוב כמו עריכת דין, מתחיל מיצירה של אתר איכותי ונגיש לגולש. כשיש לכם את זה, יהיה כבר קל לקדם הלאה.

כתבות
נוספות

רשלנות רפואית בהשתלת שיער

רשלנות רפואית בהשתלת שיער

רשלנות רפואית כשלעצמה הוא מושג מאד גדול ורחב וכאשר מדובר על השתלת שיער לגברים או בכלל, היא מקבלת פרופורציות מאד ספציפיות. ראשית, ולפני שמתחילים לדבר

אבנר הייזלר.

כך תדעו שאתם נפגעי עבודה

אחד המושגים שרבים רוצים וצריכים להכיר הוא המושג 'נפגע עבודה', בעוד שבמקום בו אנו מרוויחים את עמל יומנו, אנחנו יכולים להיפצע ולהיפגע, בין אם בתאונה

מטפלים גם בנפש: הכול על קורס nlp

זה עלול לקרות לכולנו – החיים שלנו נמצאים על המסלול הנכון, אנחנו מתפתחים, רוכשים השכלה, מקימים משפחה, בונים קריירה, אבל עדיין נשארים עם התחושה שמשהו

נגישות