הוצאת אזרחות פורטוגלית: מדוע חשוב להיעזר בעורך דין?

הוצאת אזרחות פורטוגלית

מעל 10,000 ישראלים כבר הגישו וקיבלו אזרחות פורטוגלית. בשל הביקוש האדיר, ניתן לראות בשנה האחרונה מגמה של האטה בכל הקשור לאישור האזרחות. על כן, ליווי מצד עורך דין הוא הכרחי – כפי שנסביר במאמר הבא.

הוצאת אזרחות פורטוגלית: רק בליווי מצד עורך דין

אלפי ישראלים מגישים בימים אלו בקשות להוצאה של דרכון פורטוגלי, ולא בכדי. פורטוגל, ביחס למדינות אחרות באירופה, מאפשרת לישראלים אשר הוכיחו כי הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל לקבל אזרחות בהליך מקוצר. אולם, בשל הביקוש האדיר מצד הישראלים ההליך אשר בעבר נמשך כחצי שנה בלבד עומד נכון להיום על שנה וחצי עד שנתיים, כאשר כל טעות ולו הקטנה ביותר עלולה להוביל לעיכוב הליכים. בשל כך, נדרש לקבל ליווי מצד עורך דין המתמחה בתחום, ובכך להוביל לקבלת האזרחות. למעשה, הוצאת אזרחות פורטוגלית עם עו"ד דרור חייק תאפשר לכם לבחון את הזכאות ובהתאם לכך לקבל ליווי פרטני, כך שתוכלו לייעל את התהליך באופן נגיש ומותאם אישית.

הוצאת אזרחות פורטוגלית

מה תוכלו לקבל באמצעות ליווי מצד עורך דין?

תהליך של הוצאת דרכון פורטוגלי מתחיל קודם כל בבדיקת זכאות. באמצעות עורך דין מוביל בתחומו תוכלו לבחון מראש האם אתם עומדים בקריטריונים, ובמידה וכן להתחיל את תהליך הוצאת האזרחות אל מול הרשויות. במסגרת ההליך תידרשו להגיש מסמכים המאששים את הזכאות לקבלת אזרחות: תעודת נישואין, אילן יוחסין מלא של המשפחה, תעודות ועוד. מתוקף ניסיונו, ידע עורך הדין להסביר לכם אילו מסמכים נדרשים וכיצד מגישים אותם – ולמי. נוסף לכך, כל המסמכים צריכים להיות מתורגמים לפורטוגזית וחתומים ע"י נוטריון. באמצעות עורך הדין תוכלו למלא גם את הטפסים וכן להיות תמיד עם אצבע על הדופק בכל הקשר להתקדמות ההליך, החל משלב האישור הראשוני ועד שתוכלו לקבל את האזרחות המיוחלת. מדובר בליווי אישי אשר במסגרתו תוכלו להיות בטוחים כי כספכם מושקע בחוכמה, וכי אתם כמו גם בני המשפחה מקבלים מענה זמין לכל שאלה שעולה לכם בדרך.

הליך של הוצאת דרכון פורטוגלי כחוק – חיוני לצורך הצלחת התהליך

לא מעט ישראלים "נופלים בין הכיסאות" בשל מילוי לא נכון של הטפסים או לחילופין התקשרות עם חברות אשר גובות מחירים גבוהים שלא כחוק. מדובר בהליך אשר אותו נדרש לבצע באופן חוקי ותוך שימת דגש על טיפול מקצועי לכל אורך הדרך. לאור הניסיון של עורך הדין כמו גם היכולת שלו לעזור לכם לנהל את התהליך באופן המשקף את הסדרת ההליך באופן חוקי, הליווי שלו הוא חיוני. לסיכום, אם אתם עתידים להתחיל בתהליך של הוצאת דרכון פורטוגלי, מומלץ לפנות לעורך דין מומחה שידע להוביל אתכם יד ביד עד ליום שבו תוכלו להחזיק באזרחות זרה ונחשקת.

כתבות
נוספות

רשלנות רפואית בטיפולי פוריות

רשלנות רפואית בטיפולי פוריות

מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בעולם כולו בתחום טיפולי הפוריות. מדי שנה עוברים לא מעט זוגות טיפולים שמטרתן היא אחת – לסייע להם להיקלט

נגישות