לא הצטרפתם לאינדקס הרופאים של אתר דוקתורים? זה הזמן לעשות זאת!

מהיום החיים יכולים להיות הרבה יותר פשוטים. מוזמנים להכיר את אתר דוקתורים. אתר שכפי ששמו מרמז, מסייע לזמן תורים בהתאם לתחומי התמחות ובהתאם לאזור הרצוי. באמצעות האתר זוכים להכיר קשת רחבה של רופאים, לקבל מידע ראשוני שמסייע לקבל החלטה ואף לזמן את התור בקלות יתרה. מהיום אין צורך לחפש הרבה או לבקש המלצות, אלא ניתן למצוא מענה מידי, נוח, מותאם אישית וחשוב מכל מקצועי. הרופאים שרשומים באתר יוצאים מורווחים, וכמותם גם המטופלים שפונים אליו עבור מגוון צרכים.

כיצד נרשמים לאתר?

לפעמים הדרך אל עבר הגדלת קהל היעד פשוטה וקצרה. הירשמות לאתר דוקתורים בהחלט נוחה ומזמינה. אתם מוזמנים לבקר בעמוד יצירת קשר כדי להיכנס לאינדקס רופאים. כל שצריך לעשות זה ללחוץ על הקטגוריה "האם אתם רופאים" ולמלא בצורה מקוונת מספר פרטים אישיים. פרטים אלו עוברים באופן ישיר לצוות האתר (לא לרופאים אחרים) ולאחר מכן מתחיל תהליך היכרות יותר מעמיק, בהתאם להוראות. בסופו של תהליך הפרטים האישיים יופיעו בקטגוריה הרצויה, ואף יספקו עליכם פרטים חשובים. פרטים כגון אזור הפעילות, תחום ההתמחות, התור הפנוי שאתם יכולים לספק, מספר טלפון ואפילו תמונה (אם רק רוצים).

לא הצטרפתם לאינדקס הרופאים של אתר דוקתורים? זה הזמן לעשות זאת!

כל הסיבות להירשם לאתר

אז למה גם לכם כדאי להכיר את האתר ואף להצטרף אליו? ובכן אם אתם רופאים מומחים, ההיכרות עם האתר בהחלט כדאית. אין מי שלא מכיר את הבירוקרטיה הלא נעימה שמתמודדים עמה כאשר נדרשים לראות רופא מומחה. לרוב המטופלים מרגישים כיצד הפגישה נהיית דחופה ומנגד תחושת החוסר הנוחות גדלה. יש להרים טלפונים, להתפשר על תאריכים שאינם תמיד נוחים ויש לקבל החלטה שאינה מבוססת השוואה או ידע מקיף. כיוון שהאתר פותר כל זאת, הוא מושך תנועה רבה של לקוחות אופציונליים. מעבר להרחבת מעגל הלקוחות באופן משמעותי, מדובר על בניית וצבירת מוניטין. יש להבין שהאתר אינו מקבל כל רופא, ועל כן ברגע שנכנסים למאגר, מדובר בטיפוח סטטוס יוקרתי. מכאן שבין אם אתם רופאים חדשים באזור, חדשים בתחום, או אפילו  רופאים וותיקים שמבקשים להגיע לכמה שיותר מטופלים, הרי שההירשמות בהחלט כדאית.

ערך מוסף שמושך תנועה של לקוחות

לבסוף נציין שהאתר מושך רופאים מכל הסוגים, פשוט מאוד כי הוא עובד. כמו כן, מאחורי ההצלחה טמון ערך מוסף. יש להבין שאדם שמחפש רופא לא רק זוכה למצוא באתר את הרופא הרצוי באזור הרצוי, אלא הוא גם זוכה ליהנות מסינון עומק משמעותי. סינון שמאפשר לבחור את הרופא הרצוי בהתאם לשיתוף פעולה עם קופת החולים שאליה משתייכים, בהתאם לשפת השירות, למגדר, לסוג התור הרצוי (תור וידאו, תור טלפוני, או תור פיזי) וכדומה. עוד ראוי לציין שרשימת תחומי ההתמחות מאוד מקיפה. היא כוללת גנטיקת ילדים, דיקור מי שפיר, גריאטריה, גמילה מעישון ועוד. מכאן שהציבור יודע שמדובר במקור אידאלי עבור מציאת רופאים, כך ברגע שפעם אחת הלקוחות יוצאים מרוצים, הם חוזרים לאתר שוב ושוב, משמע אתם הרופאים שרשומים באתר מרוויחים.

כתבות
נוספות

רשלנות רפואית

תביעת רשלנות רפואית

אם נגרם לכם נזק בעקבות הליך רפואי או שקיבלתם טיפול שאינו תואם אליכם, סביר להניח שמדובר ברשלנות רפואית. רשלנות זו עשויה להתרחש במגוון תחומי הרפואה

רשלנות רפואית

ייעוץ מעורך דין לרשלנות רפואית

מקצועות הרפואה השונים, רפואה, סיעוד, אורתופדיה, מטפלי נפש ועוד רבים אחרים, הם חיוניים והעוסקים בהם ראויים להכרת תודה מהחברה על כך. בדרך כלל, מדובר באנשים

מה זה אוטומציה ולמה חברות רפואה נעזרות בה?

חברות בתחום הרפואה מחפשות דרכים שונות להתייעל וכיום, התייעלות מתבצעת במקרים רבות סביב טכנולוגיות שונות. בהקשר זה, גישת האוטומציה מהווה מפתח פוטנציאלי חשוב ביותר להתייעלות.

נגישות