מפתחים קריירה בעולם הרפואה ובריאות: הכול על לימודי מזכירות רפואית

לימודי מזכירות רפואית נחשבים למבוקשים מאוד, וזאת בשל היכולת לפתח קריירה בעולם הרפואה אשר מבוסס על משרה המשלבת בין אדמיניסטרציה לבין היכרות מעמיקה עם פרוצדורות רפואיות. בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר צעירים בוחנים את האפשרות של השתלבות בתחום הזה, כולל מבוגרים אשר רוצים ליצור שינוי מסלול ולבצע הסבת מקצוע לעבר מקצוע מבוקש ובעל אופק קידום משמעותי. היכן תוכלו ללמוד את התחום ולהתמקצע בו? ובכן, זה הזמן להכיר את מכללת רימונים.

לימודי מזכירות רפואית במכללת רימונים – כל מה שרציתם לדעת

לימודים מקצועיים בתחום של מזכירות רפואית ניתן ללמוד במסגרת הרשמה למכללת רימונים. מדובר במכללה מובילה בתחומה אשר הצליחה להכשיר ברבות השנים אלפי בוגרים ובוגרות להשתלבות בשוק התעסוקה, כולל לימודי מזכירות רפואית אשר נחשבים לאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר. קורס מזכירה רפואית במכללת רימונים הוא מסלול לימודים מקיף אשר מאפשר לכם ללמוד את רזי המקצוע לעומק, וכולל נושאי ליבה מרכזיים כמו ניהול משרד רפואי, מיומנות של ארגון וניהול, תקשורת בינאישית ומתן שירות, מבנה מערכת הבריאות, מערכות ניהול דיגיטלית, אנגלית מקצועית ועוד. כמי שרואים בהכשרה כחלק בלתי נפרד מהלימודים, תוכלו לנצל את הידע המקצועי הרב כמו גם להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בהכשרה המתבצעת במסגרת של התנסות מעשית בבית החולים.

מדובר בלימודים מרתקים אשר חשופים אתכם לליבת העשייה של מזכירות רפואית, הן בבתי חולים והן בקופות החולים. מאחר ומדובר במקצוע מבוקש מאוד, אפשרויות הקידום וההשתלבות בתחום הן נרחבות, כאשר בסיום הלימודים מקבלים תעודת הכשרה מטעם מכללת רימונים ובשיתוף משרד העבודה, כל זאת מתוך מטרה להתחיל את הצעדים הראשונים בתחום ובכך ליצור מענה המגיע לידי ביטוי בהכשרה מקיפה המתבצעת על ידי צוות מקצועי הזמין בעבורכם לכל אורך הדרך.

 

 

מה חשוב לדעת רגע לפני ההרשמה?

מסלול לימודי מזכירות רפואית מתבצע במתכונת של 340 שעות לימוד אקדמיות, בשעות אחר הצהריים. מעבר ללימודים המתבצעים במכללה בשעות אחר הצהריים, יש גם סטאג' בהיקף של כ-60 שעות במוסדות רפואיים. בשביל להתקבל צריך לעבור מבחני מיון בשפה האנגלית, עברית לצד מחשבים לצד ראיון אישי. מאחר ומדובר במסלול מבוקש מאוד בעולמות הרפואה, רצוי להיכנס כבר עכשיו לאתר של מכללת רימונים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכן לקבל את כל המידע לטובת השתלבות בקורס אשר עתיד להיפתח ממש בקרוב, כחלק מהבנה כי הכשרה מקצועית היא הכרחית לטובת השתלבות במקצוע וכן יצירה של מענה מקצועי אשר מאפשר להוביל ליצירה של תפקיד משמעותי ובעל ערך רב, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית אל מול מטופלים וצוותים רפואיים עמם עובדים באופן הדוק.

לסיכום

מזכירה רפואית היא זו שעומדת בחזית הארגון. במסגרת הלימודים תקבלו את היכולת להתמקצע בתחומי הליבה של המזכירה הרפואית – החל מתודעת שירות, סדר וארגון, קבלת החלטות נכונות לצד יכולת לקבל העצמה אישית המתבעת במסגרת של לימודים מרתקים אותם מעבירים מיטב המרצים בתחום. עם ניסיון של שנים רבות, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה ליצירה של מענה אשר יניב את האפשרות להשתלב במקצוע הן בבתי חולים ציבוריים, פרטיים, קופות חולים לצד מרפאות מקצועיות אשר מעניקות מעטפת בעלת אופק קידום משמעותי. על כן, זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולתאם פגישת ייעוץ, כל זאת מתוך מטרה להצטרף למסלול הלימודים אשר נפתח ממש בימים אלו ממש במכללת רימונים.

כתבות
נוספות

רשלנות רפואית במעקב ההריון

רשלנות רפואית במעקב ההריון

העובדות מראות כי בתוך עולם הרשלנות הרפואית, התביעות הנפוצות ביותר הן תביעות הקשורות להריון וללידה. תביעות אלה מתכתבות עם הסיוט הגדול ביותר של כל אדם,

אבנר הייזלר.

כך תדעו שאתם נפגעי עבודה

אחד המושגים שרבים רוצים וצריכים להכיר הוא המושג 'נפגע עבודה', בעוד שבמקום בו אנו מרוויחים את עמל יומנו, אנחנו יכולים להיפצע ולהיפגע, בין אם בתאונה

העברת בעלות על רכב: המדריך המלא

העברת בעלות על רכב: המדריך המלא

עבור אנשים רבים שמבקשים להחליף רכב, לא שלב מציאת הרכב ולא שלב סגירת העסקה נחשבים כשלבים הקשים ביותר, אלא דווקא שלב העברת בעלות. אז אם

נגישות