עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן

העיר רמת גן היא אחת הערים  הגדולות בגוש דן ויש בה אוכלוסיה הזקוקה, בין  היתר, לשירותי רפואה. במסגרת שירותים אלו, שניתנים לכלל האוכלוסייה, עלולים להינתן טיפולים שגורמים נזקים למטופלים בגלל רשלנות. התקלות הללו יכולות לקרות בבתי חולים, במרפאות ובמסגרות רפואיות פרטיות ואחרות. במקרים אלו, יכול  הנפגע לתבוע את הגורם הרפואי ולבקש פיצוי כספי. הוא יהיה חייב להוכיח קשר בין הנזק שנגרם והפרוצדורה הרפואית שגרמה לכך. עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן יכול לייעץ ולסייע לו בכל מה שקשור למקרה.

עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן

רשלנות רפואית מוגדרת כטיפול רפואי שמתבצע תוך כדי סטייה מרמת הזהירות הסבירה של הגורם המטפל. היא יכולה להיגרם בשל טעות או חוסר תשומת לב. הנפגע אינו חייב להוכיח כי הגורם המטפל פגע בו  במתכוון מאחר, ולעיתים, הוא עצמו אינו יודע על כך. התביעה מוגשת אל  מול  המוסד הרפואי או   הגורם הרפואי שגרם לנזק. מרבית המקרים  החמורים הינם עקב פרוצדורות רפואיות שלא נעשות היטב אבל טעות במתן תרופות, טיפול פיזיותרפי כושל וכדומה יכולים אף הם לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

מומלץ לערב עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן מיד כאשר מתברר שיש נזק חמור. כבר בשלבים הראשונים הוא יכול לנהל את  המקרה ולהסביר לנפגע או לבני משפחתו איך להתנהל. במקרים רבים, הוא ייעץ שלא להגיב או לשוחח עם  נציגי חברת הביטוח של הגורם הפוגע. הוא יבקש לראות  מסמכים רפואיים ואחרים ויבקש לשמור את כל התיעוד הנוגע למקרה. אלו יהיו  נחוצים בעת  ההתדיינות המשפטית שאולי עתידה לבוא. כמובן, שהוא ינהל משא ומתן לפני הגשת תביעה כדי למצות את ההליכים לפני הגשת תביעה.

במידה והצד השני אינו מגיב לדרישות הצודקות או  מנסה להקטין את  אחריות לקוחו לנזק, לא יהיה מנוס מהגשת תביעה משפטית כדי לקבל סעד מבית  המשפט. במקרה כזה, ישתמש עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן בכל  הידע והניסיון שלו כדי להצליח בתביעה. הוא יטען טענותיו, יציג תקדימים משפטיים, יציג מסמכים רלוונטיים, וכדומה. כל סכום כסף שיושג ישפר את סיכויי הנפגע לנהל חיים איכותיים עתידיים סבירים.

כתבות
נוספות

רשלנות רפואית בטיפול שיניים

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים

כל אחת ואחת מאיתנו נזקק בעבר וסביר מאוד להניח עוד יזדקק בעתיד לטיפולי שיניים. קיימת קשת רחבה של טיפולים, אשר ניתנים לאנשים בכל גיל ובכל

שיווק בטיקטוק לעורכי דין: כך תעשו את זה נכון

ברוכים הבאים לעולם הדינמי של טיקטוק, שבו היצירתיות פורחת והתוכן המרתק שולט. כעורכי דין, ייתכן שתתהו כיצד פלטפורמה הידועה בעיקר בריקודים ויראליים ובמערכונים משעשעים יכולה

ביטוח לקבלן שיפוצים

האם קבלן שיפוצים חייב ביטוח?

מזל טוב! אתם עומדים בפני עבודות שיפוץ בבית, וכעת אתם משפצים ומעלים את ערך הנכס שלכם וגם עומדים בפני איכות חיים טובה יותר בחלל הבית.

נגישות