חכם משכנתאות מייעצים – האם כדאי לקחת הלוואה לטובת ניתוח אסתטי במרפאה פרטית?

בין אם מבקשים לעבור ניתוח קוסמטי כדי לחוש שלמים עם עצמנו ובין אם מבקשים לעבור ניתוח קוסמטי רק כדי לשפר את ההופעה, הרי שמדובר בניתוח חשוב, גם אם אינו מציל חיים. עם זאת, בעוד שעבור ניתוחים מצילי חיים ניתן למצוא מימון מלא מטעם קופות החולים, הרי כאשר הניתוח קוסמטי יש להביא את ההון הנחוץ באופן עצמאי. אם כן האם כדאי לקחת הלוואה לטובת מימון ניתוח אסתטי? ובכן אם עוסקים בכך, נראה שכבר קיבלתם החלטה. עתה רק נותר להבין כיצד משיגים את הסכום הנחוץ באופן המשתלם ביותר, וכאן נעצור להתייעץ עם החברה המובילה בתחום ההלוואות, חברת חכם משכנתאות.

ייעוץ שהופך את החלום לאפשרי

אומנם עבור ניתוח קוסמטי אין צורך לקחת משכנתא, אך מצד שני כן נחוץ לקחת הלוואה, מדובר בהוצאה שכרוכה באלפי שקלים. חברת חכם משכנתאות מזמינה אתכם להבין כיצד ניתן להשיג את ההלוואה הרצויה לצד תנאים כמה שיותר נוחים וכדאיים. את הידע הרב בתחום ההלוואות החברה צברה לאורך 8 שנים. במהלך השנים החברה שמנוהלת ע"י עידו עוז למדה כיצד נכון לבחון את המצב הכלכלי לקראת לקיחת הלוואה. למדה כיצד ניתן להשיג סכומים מאפיקים מקבילים, למשל הלוואה משפחתית ללא ריבית. יצרה קשרים חשובים עם מגוון גופי הלוואה חוץ בנקאיים (מאוד יעיל כאשר הבנק מסרב להלוות). למדה מהם ההבדלים בין שלל מסלולי הריבית וכדומה. מכאן שאם עומדים להגשים חלום, טוב לדעת שע"י ייעוץ אישי וסופר מקצועי השמיים הם הגבול.

ממנפים תרחישים קיימים

בתחום הפיננסי חשוב לדעת כיצד משחקים עם הקלפים הקיימים. בנקודה זו חברת חכם משכנתאות מסבירה שאם יש לכם משכנתא או נכס, מדובר בנקודת מינוף. שנסביר? היעזרו בשתי הדוגמאות הבאות:

 

 

  • מחזיקים בנכס – טוב לדעת שניתן להשיג באמצעותו הלוואה בסך 70% מסך הערך. באופן שכזה זוכים להשיג את הסכום הנחוץ ואף הרבה מעבר. האם זוהי ההזדמנות שחיפשתם? מאוד תלוי. תלוי אם יש ברקע מגוון הלוואות נוספות שמבקשים לאפס, תלוי מהם התנאים שמשיגים, תלוי האם יש אפיקי מימון אחרים, תלוי מהי היכולת הכלכלית וכדומה.
  • יש לכם משכנתא – אם כבר יש לכם משכנתא, שווה לבחון האם ניתן להטיב את התנאים. הרעיון הוא להטיב את תנאי הריבית, למזער את ההחזר החודשי וכדומה. עם זאת, ייתכן שמוטב להחזיר סכום משמעותי ובמקביל לקצר את תקופת ההחזר. הנקודה היא שהרבה פעמים המשכנתא אינה תואמת את היכולת הכלכלית הנוכחית ועל כן מוטב לשקול מחזור משכנתא. מחזור משכנתא עשוי לפנות סכום נחוץ לטובת מימון הניתוח הרצוי. נשמע מעניין? עידו עוז ישמח לבחון עבורכם את האופציה באופן נקודתי.

דרך נכונה לקחת הלוואה

כפי שניתן להתחיל להבין, כיום יש לא מעט דרכים יעילות כדי להשיג סכומים נחוצים. הרעיון הוא להבין באופן מעמיק בתחום, כמו עידו עוז, ולדעת לבחון את התרחיש מתוך נקודת מבט מקצועית ובו זמנית אישית. מכאן שאם זקוקים לסכום משמעותי ולא מתכוונים לעבור קורס בתחום ההלוואות, אם מבקשים להגשים חלום אך לא לשלם על כך לאורך זמן באופן שייפגע באיכות החיים, טוב לדעת שיש דרך נכונה לקחת הלוואה.

בוחנים כראוי את הסיטואציה

ציינו דרך נכונה ועל כן נעניק דוגמה. מספיק שתחתמו על תנאי ריבית שאינם אידאליים, או שלא תתחשבו כראוי בהכנסה הצפויה (או בסך ההתחייבויות), כדי שתיקחו הלוואה שלאורך זמן תתגלה כטעות. אז נכון שמרגע שמקבלים החלטה לעבור ניתוח קוסמטי הצורך בוער, אך עדיין אין למהר לקחת הלוואה, מבלי לעצור לבחון כראוי את סך התמונה.

לסיכום,

נציין שממש כפי שעבור ניתוח קוסמטי פונים למנתח בעל שם, כך כשנחוצה הלוואה פונים אל עידו עוז, מומחה בעל שם לייעוץ הלוואות. בהצלחה!

כתבות
נוספות

ביטוח לקבלן שיפוצים

האם קבלן שיפוצים חייב ביטוח?

מזל טוב! אתם עומדים בפני עבודות שיפוץ בבית, וכעת אתם משפצים ומעלים את ערך הנכס שלכם וגם עומדים בפני איכות חיים טובה יותר בחלל הבית.

תביעה על תאונות אישיות

איך מגישים תביעה על תאונות אישיות?

כאשר אנחנו רוכשים פוליסת ביטוח, אנו בעצם מגנים על עצמנו מבחינה כלכלית כנגד סיכון מסוים. כאשר לצערנו מתממש אותו סיכון ומגיע האירוע עליו אנחנו מבוטחים,

מה זה אוטומציה ולמה חברות רפואה נעזרות בה?

חברות בתחום הרפואה מחפשות דרכים שונות להתייעל וכיום, התייעלות מתבצעת במקרים רבות סביב טכנולוגיות שונות. בהקשר זה, גישת האוטומציה מהווה מפתח פוטנציאלי חשוב ביותר להתייעלות.

נגישות