מהו השכר הממוצע של נוטריון?

Date

שכרו של נוטריון קבוע בחוק ומתעדכן בכל שנה בראשון לינואר. השכר משתנה בהתאם לאופי העבודה, ולכן אם אתם זקוקים לשירותיו – להלן השכר אותו הוא רשאי לגבות לא כולל מע"מ.

שירותי נוטריון: כמה זה יעלה?

נוטריון הוא עורך דין אשר הוסמך לעסוק בתחום, מטעם משרד המשפטים. מדובר בהסכמה ארוכה אשר מאפשרת לנוטריון להעניק שירותים משפטיים: אימות חתימה על מסמך, אישור נכונות של העתק מסמך, אישור נכונות של תרגום מסמך, אישור תצהיר משפטי, אישור תצהיר מלאי, עריכה של מסמך משפטי, אימות הסכם ממון ועוד. תרגום נוטריוני מתבצע ע"י נוטריון אשר מוסמך לבצע את התרגום והפעולה הזו נחשבת לשירות הנפוץ ביותר בכל הקשור לשירות נוטריוני. שכרו של הנוטריון נקבע בהתאם לתקנות 4 לתקנות הנוטריונים, והוא מתעדכן בכל שנה ב 1 לינואר. כלל התעריפים אותם נציג כעת אינם כלולים במע"מ, ולכן יש לקחת זאת בחשבון בעת יצירת קשר עם נוטריון:

תרגום

אימות חתימת יחיד יעלה כ 167 ₪, וכל חותם נוסף על המסמך 66 ₪. אימות חתימה על ממסך באותו מעמד יעלה כ 66 ₪, ובמידה והשירות היה כרוך בתרגום יכול הנוטריון לגבות מחצית מהשכר הקבוע – 33 ₪, וזאת בהתאם למספר המילים באותו המסמך. עד 100 מילים ראשונות בתרגום יעלה אישור נכונות התרגום כ 211 ₪, ולכל מילה נוספת ועד 1,000 מילים – 167 ₪. לכל מילה נוספת או חלק מהן התשלום יהיה כ 80 ₪, ולכל אישור נוסף על האישור הראשון – 66 ₪.

מהו השכר הממוצע של נוטריון

הסכם ממון

אימות של הסכם ממון יעלה כ 371 ₪. במידה וישנם העתקים נוספים, מדובר בעלות נוספת של 64 ₪. במידה והיה צורך בתרגום הסכם הממון, יכול הנוטריון לגבות 185.5 ₪, בהתאם למספר המילים.

צוואות

אישור צוואה לחותם ראשון יעלה כ 243 ₪ ולכל חותם נוסף 124 ₪. במידה ויש יותר מאישור אחד, יכול הנוטריון לגבות 74 ₪. במידה ויש צורך בתרגום הצוואה, יכול הנוטריון לגבות את מחצית הסכום הראשוני (קרי 243 ₪) בהתאם למספר המילים.

פעולות נוספות

ע"פ החוק, במידה ולא נקבע שכר בתקנות בעבור שירותו של נוטריון לעניינים אחרים, יכול הנוטריון לגבות 268 ₪. בכל יצירת קשר עם נוטריון מומלץ להיכנס לאתר הרשמי של תקנות הנוטריונים אשר מאפשר לכם לבדוק כמה רשאי הנוטריון לגבות בעבור פעולות נוספות או שירותים בסיסים אותם ציינו – תרגום, עריכת צוואת וכו'. מדובר בתקנות אשר מפוקחות ולכן שימו לב כי אתם מקבלים הצעת מחיר אשר תואמת את התקנות הללו. כל חריגה מהתקנה עשויה לגרום למפח נפש בעבורכם, ולכן באמצעות כניסה מהירה תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט כאב ראש ולדעת בדיוק כמה אתם עתידים לשלם בעבור השירות.

 

כתבות
נוספות

עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן

עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן

העיר רמת גן היא אחת הערים  הגדולות בגוש דן ויש בה אוכלוסיה הזקוקה, בין  היתר, לשירותי רפואה. במסגרת שירותים אלו, שניתנים לכלל האוכלוסייה, עלולים להינתן

רשלנות רפואית במעקב ההריון

רשלנות רפואית במעקב ההריון

העובדות מראות כי בתוך עולם הרשלנות הרפואית, התביעות הנפוצות ביותר הן תביעות הקשורות להריון וללידה. תביעות אלה מתכתבות עם הסיוט הגדול ביותר של כל אדם,

קידום אתרים משפטיים

קידום אתרים משפטיים – דגשים חשובים

תנועה אורגנית המגיעה מחיפוש טבעי של לקוח בגוגל נחשבת למקור התנועה האיכותי ביותר. עצם העובדה שהלקוח הפוטנציאלי מחפש את השירותים או המידע בעצמו מעיד על

אבנר הייזלר.

כך תדעו שאתם נפגעי עבודה

אחד המושגים שרבים רוצים וצריכים להכיר הוא המושג 'נפגע עבודה', בעוד שבמקום בו אנו מרוויחים את עמל יומנו, אנחנו יכולים להיפצע ולהיפגע, בין אם בתאונה

נגישות